Náš tím

Zuzka

 

 Zuzka

 

 Moja  tvorba  začala pred 10 rokmi, kedy som dosala  prvé farby. Najskôr som kreslila  rôzne obrázky podľa  predlôh. Postupom času keď bol celý dom zaplnený  mojimi výtvormi a moja túžba po sebarealizovaní sa  stále zväčšovala, som sa vďaka mojej mamke  dostala k anjelským mandalám. Bolo to v čase, keď  sa začala zaoberať  tvorbou Dr. Doreen Virtue PhD.    Na počiatku som  kreslila mandaly len pre domáce  využitie. Ich význam bol viac menej iba dekoračný.  Neskôr, po nadobudnutí informácii o anjeloch  a absolvovaní meditácií som začala do nich vkladať  energetický kód. Tento energeticky kód nesie v sebe  vibráciu, ktorá je v mojom prezvední pozitívna, liečebná, harmonizujúca. Celá mandala potom  vplývala na priestor a  ľudí v ňom .  Postupom času som začala uvažovať nad tým ako zvýšiť pôsobenie mojich mandál.  Začala som ich kresliť na sviečky , pretože ako je známe sviečka svojim plameňom čistí priestor a odstraňuje negatívnu energiu z okolia. Najprv sme tieto sviečky využívali len v rodine, keď sme mali ich účinok vyskúšaný  začali sme ich posúvať dalej kamarátom a známym.  Tí boli s účinkom sviečok spokojní a šírili tento spôsob napomáhania dalej. Ku kresleniu mandál  pribudlo aj kreslenie anjelských obrazov, rôznymi spôsobmi, napr. ako je suchý pastel, akrylové farby a enkaustika. Enkaustika patri k mojim najobľúbenejším spôsobom prejavovania sa, absolvovala som aj niekoľko kurzov. Po získaní dotačných skúseností a znalostí som sa rozhodla zorganizovať aj vlastné kurzy na ktoré som mala pozitívne ohlasy.

 

V súčasnosti sa venujem tvorbe svetelných (anjelských) sviečok, mandál  a obrazov .

 

Energiu týchto sviečok testovalo niekoľko osobností z rôznych oblasti "alternatívneho liečiteľstva" aj zo zahraničia - zhodli sa na definícii, že sú to "svetelné sviečky", ich energia je prakticky nezmerateľná

 

Katka

 KatkaKatuška

 

 Od mala som tužila a mala sklony  k pomáhaniu  ľuďom, avšak vtedajšia  doba  neumožnila študovanie  na  zdravotnej škole. Aj napriek týmto  obmedzeniam(ktoré nedovoľovali  klasické medicínske  štúdium  )som  sa vzdelávala sama v rôznych  odvetviach napomáhajúcich  k zlepšeniu zdravotného  stavu  a prinavrateniu pohody a štastia do  života  človeka. Všetky tieto znalosti  mi boli veľmi  nápomocné po  narodení  mojích detí  v čase keď  štandardná  medicina nebola  dostatočne účinná. Prvá  z  vyskúšaných techník okrem byliek  bola tzv.  kyrštáloterapia, neskôr som absolvovala kurz Reiki  z ktorého mám III,  majstrovský  stupeň. Následne  som bola privedená  „osudom“ k One-Brain  (kyneziologia). Neskôr ma oslovila technika anjelskej  terapie Dr. Doreen Virtue  PhD. O správnosti tejto  techniky ma presvedčilo množstvo ľudí  ktorým sa  nasledkami tejto terapie uľavilo, ich život sa zmenil  k lepšiemu a dostal nový  krajši rozmer.  Vďaka týmto pozitívným ohlasom som absolvovala niekoľko  certifikovaných školení s Dr. Doreen Virtue a jej synom Charlesom  Virtue. Podľa  ich metódy robím anjelský výklad kariet TU , mediumiu- odkazy od zosnulých.  Následne bola moja činnosť rozvinutá do anjelských meditácií ktoré sú  liečebné aj regresné vďaka ktorým sa dokážu vyriešiť problémy majúce svoj  pôvod v podvedomí. Týmto spôsobom som pomáhala zladiť sa  aj pracovnému  kolektívu ktorý stál pred náročnou úlohou.   Kombináciu všetkých týchto znalostí viem odborne pomôcť pri problémoch každého  druhu,  napr. vztahové, rodinné, pracovné, zdravotné. Momentálne k posledným dvom spôsobom pri harmonizovaní života parti Diacom aSomatex- pre ktorý som sa stala vyhradným zástupcom pre východne Slovensko. 

 

 Som presvečená o tom že moja cesta poznania ešte nieje na konci a „život“ mi  opäť prinesie niečo nové, čím budem môcť pomôcť dalším ľudom.